Juice Splash

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15MB
  • Version 1.0.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Ezjoy
Sen de lezzetli meyvelerin dünyasına girmek ve eğlenmek istersen hemen buraya gel.

İşte tam da sana göre bağımlılık yaratan ve çok eğlenceli bir oyun burada. En az 3 yada daha fazla meyveyi parmaklarınızla birbirine bağlayarak yok etmeniz gereken bu oyunda çok eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Etkili ekran grafikleri ile de fark yaratacak bu oyun birbirinden zevkli ve yenilenmiş güçlendiricileri ile sizleri bekliyor. Yapabildiğiniz uzun zincirler puanınıza puan katacak ve oyun seviyenizde hızlı bir artış sağlayacak.

Çok iyi tasarlanmış ekran stilleri ve yenilenmiş seviyeleri olan bu müthiş uygulama sizde ve sevdikleriniz de bağımlılık yaratacak türden.Seviyelerde ilerledikçe yeni güçlendirici ve özellikler sizi daha da oyuna bağlayacak ve şaşırtacak. Üstelik Facebook ile de bağlantı yapabilme özelliği Facebook arkadaşlarınızla eğlenceli yarışlara dönecek. Oyundaki seviyelerini görebilecek birbiriniz ile alış veriş yapabileceksiniz.

Patlayıcıları oluşturun ve onları birbirine bağlayın her bölüm bitiminde yeni bölüm ve alanların kilidi açılacak sizi ve arkadaşlarınızı çok daha zor bölümler karşılayacak. Uzun zincirler size daha da fazla puan imkanı verecek zincir yapmaya özen gösterin ve puanları kapın. Arkadaşlarınızla da keyifle oynayabileceğiniz uygulama her cihaza ve sürüme uygun olup cihazda çok fazla yer kaplamaz. Eğer sen de bu sınırsız eğlenceye ortak olmak istersen tek yapman gereken indir butonuna basıp biraz beklemek haydi durma hemen yükle bize katıl.

Juice Splash indir